
Oogcafé Camminghaburen Leeuwarden
Na een succesvolle start van het oogcafé Leeuwarden afgelopen mei, staat het vervolg gepland voor vrijdag 16 september 2022.
Een oogcafé is een ontmoetingsplek voor mensen met een oog aandoening. U kunt er ervaringen uitwisselen over het leven met een visuele beperking. Soms komt een gast spreker iets vertellen over een bepaald thema.
Voor 16 september hebben wij Paul Otter uitgenodigd. Paul is zelf visueel gehandicapt en kan ons van alles vertellen over het gebruik van de iPhone en een Android telefoon Voor mensen met een visuele beperking. Natuurlijk kunt u ook uw vragen over dit onderwerp aan hem stellen. Voor sommigen van u zal hij bekend zijn van het tijdschrift NCT. Nieuw Computer Tijdschrift.
Het oogcafé wordt gehouden van 14.00 uur tot 16.30 uur. Koffie en thee met iets lekkers staan voor u klaar. Hiervoor vragen wij een eigen bijdrage van vier euro.
Voor informatie over de bijeenkomst, de locatie of de route ernaar toe kunt u contact opnemen met Sietse van de draai. Telefoon 06-22826338. Op dit nummer kunt u zich ook aanmelden. Graag bellen tussen 18 en 21 uur.
Locatie: Camminghastins
Lieuwenburg 2
8925 CK leeuwarden
We ontmoeten u graag op vrijdag 16 September!
Data volgende oogcafé: 4 november 2022, 16 december 2022
Werkgroep oogcafé Friesland